Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Raniżowie

Sukcesy naszych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Powiatowych Igrzyskach Dzieci.

Utworzono dnia 24.10.2017

Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej  mistrzami powiatu kolbuszowskiego w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce Daniel Sondej  w biegu na 1000m, oraz Michał Ufnal w konkurencji skoku w dal.

W dniu 20 września 2017 odbyły się Igrzyska Dzieci na Stadionie Sportowym w Kolbuszowej odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców w konkurencjach: 60m, skoku w dal, rzut piłeczką palantową, bieg 600m dziewcząt i 1000m chłopców

Sondej Daniel - 1000m

Bezkonkurencyjni wśród całej stawki uczniów reprezentujących szkoły podstawowe w kategorii chłopców z terenu powiatu kolbuszowskiego okazali się uczniowie klasy VI Daniel Sondej w biegu na 1000m i Michał Ufnal w skoku w dal zajęli I miejsca, oraz z bardzo dobrej strony pokazali się:

Zuzanna Janusz w biegu na 60m zajęła III miejsce, a Kamil Warchoł w biegu na 60m zajął IV miejsce i Kinga Lis w rzucie piłeczką palantową zajęła IV miejsce, Alicja Witkowska w skoku w dal VI miejsce, Bartłomiej Burek w rzucie piłeczką palantową zajął VII miejsce.

Pozostali uczniowie również uzyskali bardzo dobre wyniki lecz nie zajęli miejsca na podium.

Gratulujemy i życzymy powodzenia i sukcesów na mistrzostwach województwa podkarpackiego.

A.S.

Sukcesy naszych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Powiatowych Igrzyskach Dzieci

Utworzono dnia 24.10.2017, 19:51

Sprawozdanie z realizacji programu

OPŁATA ZA STOŁÓWKĘ

KWIECIEŃ 2024 (20 dni tj.od 03.04.2024-30.04.2024)

Przedszkole  160 zł (60 zł śniadanie, 100 zł obiad)

Dodatkowo do kwoty podanej wyżej dzieci przedszkolne, które były da dyżurze w przerwie wiosennej od 28.03.2024 do 02.04.2024 r. za każdy dzień pobytu doliczone mają po 8 zł za dzień.