Śpiewamy przeboje naszych rodziców 2019

Utworzono dnia 26.11.2019

W sobotę 19 października 2019 r.  odbył się V Gminny Konkurs Piosenki „Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców lata 70’ 80’ 90’ organizowany przez GOKSiR Raniżów.

W kategorii – klasy I-III szkoły podstawowe wyróżnienie zdobyła  Zuzanna Kochanowicz.

W kategorii – klasy IV-VI szkoły podstawowej uczniowie naszej szkoły zajęli:
II miejsce – Karolina Żyła
III miejsce (ex aequo) – Sebastian Żyła, Karolina Kołodziej
Wyróżnienie – Ewa Krząstek

Uatrakcyjnieniem tegorocznego konkursu były występy wokalno-instrumentalne uzdolnionych dzieci. Wystąpiło raniżowskie trio: Ewa Krząstek (keyboard), Emilia Fitał (skrzypce) i Magdalena Kasica (wokal) oraz Tomasz Majcher z Raniżowa (keyboard).
Uczestnicy konkursu otrzymali słodycze oraz okolicznościowe dyplomy, natomiast zwycięscy dyplomy tematyczne i statuetki. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Żródło:https://www.facebook.com/pg/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-Sportu-i-Rekreacji-w-Rani%C5%BCowie-661467220652020/posts/